Biz Kimiz?

Veta Denizcilik Gemi Bakım Onarım 

Veta Denizcilik Gemi Bakım Onarım, denizcilik sektöründe 2010 yılında faliyete geçmiştir. Kuruluşundan itibaren kendi üretim alanları olan teşhis donatım, çelik konstrüksiyon ve gemi endüstrisinde profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Veta Denizcilik, yüksek standart ürünleri olan borda merdiven, sürme iskele, halat babası, hidrofor tank gibi ürünlerini günden güne geliştirip, teknik anlamda en üst seviyeye getirerek gemi güverte ekipmanlarının üretiminde zirveyi amaçlamıştır. Aynı zamanda da kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Veta Denizcilik, müşterisine olan saygınlığı kazanmış ve güvenilir olmayı amaçlamıştır.

Ülke sanayisine çalışmalarıyla büyük bir hizmet faydası sağlayan Veta Denizcilik, dünya sanayisine ulaşmayı hedeflemektedir. Yenilikçi fikirlere ve araştıma-geliştirmeye büyük önem vermesiyle bilinmektedir. Veta Denizcilik her ürününün sağlamlığını test etmiş aynı zaman da da satış sonrası bakım onarım hizmetiyle ürünlerinin garantisini vermiştir.

Bu nedenle faliyet alanlarında rakip tanımadan tüm hızıyla kendini ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Veta Denizcilik, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde zamanında ürün teslimlerini yapmakta ve yaptığı işin sonunda kadar arkasında durmaktadır.